نتایج جستجو برای عبارت :

باسلام.

سوال:‌باسلام وخسته نباشبد, ایا اگه بتاکس نزریق کنیم تاچند وقت بایدتمدید کنیم,یعنی چندبارتمدیدبشه دایمی میشه?? ممنون ازوبلاگ عالیتون .............................---------------------------------------------------------------پاسخ:باسلاماگر بخواهید چین وچروک نباشد همیشه باید بزنید ولی اگر تزریقها به موقع وبا شروع حرکت عضلات فوری تزریق تکرار شود با چند تزریق شدت وعمق چینها کم شده ودیگر مثل سابق چین عمیق نخواهید
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
تجربه خرید برنج
خانم‌ها
معمولاً در مهمانی‌های پولویی یا چلویی درباره انواع برنج و پخت آن صحبت
می‌کنند. مثلاً مهمان‌ها از عطر و بوی برنج استفاده شده میزبان تعریف
می‌کنند و از اسم و محل فروشش می‌پرسند. کم‌کم بحث گرم می‌شود و هر کسی
درباره عطر و بو یا خوش‌پختی و خوش‌خوراکی انواع برنج‌های ایرانی صحبت
می‌کنند. گاهی هم در این بحث‌های فامیلی یکی از اعضا که خودش شمال می‌رود و
برنج خوب می‌آورد،‌ از آن تعریف می‌کند و بعضی‌ها هم تأیید می
باسلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز ۴ ترک ساخته شده که در روز اول تا چهارم عید آنها رو برایتان منتشر می کنم امیدوارم نهایت لذت رو ببرید در ضمن به زودی می تونید از طریق پیج اینستاگرام منو دنبال کنید و از اجرا های مختلف من مطلع گردید.
باسلام را نصب کنید و محصولات روستاهای ایران دهه را بخرید. تخفیف های مناسب و مدیریت خوب این نرم افزار تعاملی باعث شده ما از مشتری های دائم این فروشگاه بزرگ ایرانی بشویم. کد من:
اگه عضو بشی با کد من می‌تونی توی خرید اولت از باسلامی‌ها ۱۵ هزار تومن هدیه بگیری.
باسلام چند وقتی هستش که یه گوشه از ابروم ریخت و خیلی نگران کرده و غصه میخورم قطره سریتا هم به مبلغ  97 هزار  تومن  از داروخانه تهیه کردمو نتیجه ی حاصل نشد اگر کسی تجربه ی در این زمینه داره خوشحال میشم منم راهنمایی کنه با تشکر
باسلام
این ترم به شدّت کارهام زیاد شده و توان به روز رسانی وبلاگ را ندارم.
البته این وبلاگ دیگر به روزرسانی نخواهدشد. (نظرات شما مشاهده و إن شاءلله تایید خواهدشد.)
ممنون که این مدّت ما رو تحمّل کردید.
إن شاءالله به زودی زود، دوباره درخدمت هستم. (با وبلاگی جدید و تخصصی‌تر)
باسلام وخداقوت.
به اطلا ع  میرساند:بنا به خواست ونظر سرگروههای محترم  استان .همکارانی که متوانند بابرنامه ریزی درست وجامع وهماهنگی مدارس برنامه وفعایت(( یک شب زندگی به رسم رزمندگی)) رااجرا نمایند،به سرگروه اعلام نموده وگزارش مصور ارائه نمایند.

تجربه خرید برنج
خانم‌ها
معمولاً در مهمانی‌های پولویی یا چلویی درباره انواع برنج و پخت آن صحبت
می‌کنند. مثلاً مهمان‌ها از عطر و بوی برنج استفاده شده میزبان تعریف
می‌کنند و از اسم و محل فروشش می‌پرسند. کم‌کم بحث گرم می‌شود و هر کسی
درباره عطر و بو یا خوش‌پختی و خوش‌خوراکی انواع برنج‌های ایرانی صحبت
می‌کنند. گاهی هم در این بحث‌های فامیلی یکی از اعضا که خودش شمال می‌رود و
برنج خوب می‌آورد،‌ از آن تعریف می‌کند و بعضی‌ها هم تأیید می
باسلام را نصب کنید و محصولات روستاهای ایران را بخرید. تخفیف های مناسب و مدیریت خوب این نرم افزار تعاملی باعث شده ما از مشتری های دائم این فروشگاه بزرگ ایرانی بشویم. اگه عضو بشی با کد من می‌تونی توی خرید اولت از باسلامی‌ها ۱۵ هزار تومن هدیه بگیری. لینک
باسلام. بنده احسان شاه سنائی، شاعر، منتقد ادبی، مترجم متون انگلیسی وفعال جهبه فرهنگی و سواد رسانه، از شهر اصفهان و با افتخار گویم که پاسدار ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در جنگ رسانه ای علیه انقلاب مقدس سال ۵۷ می باشم.
و آنچه مهم است این است که همه ما سربازان گردان سید علی خامنه ای و لشکر مهدی موعود هستیم.
تزریق دیسپورت چگونه است؟---------------------------------------------------------------------------پاسخ:باسلام خوب است، دیسپورت ویا بوتاکس با ازکارانداختن حرکت عضله وبه تبع ان چین نیفتادن پوست باعث بهبودى چین دچروک پیشانى وخط اخم میشود ضمنا نوع دارو وپزشکى که تزریق مى کند ومهارت پزشک مهم است

باسلام
برخلاف سخنان ناراستی که خوندید یا شنیدید مردمان دشتی فی الحال تاجیک(فارس) اند و چون خودشون از این لفظ استفاده می کنند منم همین و اینجا درج کردم.(ناگفته نماند خودم دشتیاتی ام.)
البته درباره گذشته های دور سخن هاست که ما فعلا با اون کاری نداریم.
در آخر قول از خواجه راز:
ای بسته کمر ز دور و نزدیک
بر قتل تمام ترک و تاجیک
ممنون از اینکه خوندید.
تزریق دیسپورت چگونه است؟---------------------------------------------------------------------------پاسخ:باسلام خوب است، دیسپورت ویا بوتاکس با ازکارانداختن حرکت عضله وبه تبع ان چین نیفتادن پوست باعث بهبودى چین دچروک پیشانى وخط اخم میشود ضمنا نوع دارو وپزشکى که تزریق مى کند ومهارت پزشک مهم است
http://WWW.NEGAhttp://WWW.NEGARSKIN.IRRSKIN.IR

سلام 28سالمه خط اخم ارثی دارم که خیلی عمیقه گفتن بوتاکس اونو رفع نمی کنه آیا با بوتاکس برداشته می شه؟ آیا روش دیگری برای ازبین بردنش هست؟........------------------------------------پاسخ
باسلامابتدا باید بوتاکس تزریق کنید تا حرکت متوقف شود ،در صورتیکه چین باقی باشد ، باید با ژل پر شود ،ضمنا چین ارثی نداریم چینها عادتی است واگر در خانواده شباهت است به علت عادات مشابه است
باسلام.
ضمن آرزوی قبولی طاعات....
جهت یادآوری به علاقمندان به مشارکت در طرح قربانی اول ماه :
شما می توانید این ماه هم  باهمان نیات پاک خود و به نیت سلامتی امام زمان (عج)  در قربانی روز عید فطر، اول ماه شوال شرکت نمایید، گوسفند ذبح شده بین نیازمندان توزیع خواهد شد، آن شاءالله

شما میتوانید مبالغ مورد نظر خود را به شماره کارت زیر واریز نمایید  6037997396564982 
انشاالله خداوند به همه ی عزیزان عمر با عزت ، سلامتی و روزی بابرکت عنایت فرماید 

هزینه بوتاکس چقدره؟اگه جواب بدین ممنون میشم. -----------------------------------------------------------------------------پاسخ: باسلام تماس بگیرید با مطب به شما می گوییم چون قسمت های مختلف فرق دارد ناحیه خط اخم ویا پیشانی وکنار چشم ویا کنار بینی ویا همه قسمتها با هم متفاوت است .البته توجه داشته باشید اگر می خواهید مقایسه کنید نوع دارو نیز متفاوت است چون انواع غیراستاندارد در بازار زیاد است

باسلام شهر رمضان الذی انزل فیه القران.ضمن عرض قبولی طاعات وعبادات شماهمشهریان گرامی درماه نزول قرآن ازدرگاه ایزدمنان به اطلاع مردم شریف ونجیب شهرستان رودبار جنوب می رساند امسال الحمدلله با یاری خداوندمتعال وتلاش وکوشش شبانه روزی مربی
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام خدمت مهدی دوستان عزیز ازهمراهی وهمکاری شمادوستان عزیز متشکریم. 
ان شاءالله باحمایت وبازدیدهای مستمر شما خوبان واطلاع رسانی به دوستان ونزدیکان خود کمک کنید تا صفحه تازه تاسیس حضرت ولی عصر(عج) بانیرویی مضاعفترازقبل به کار خودادامه دهد.
(به روایتی:کودک تازه کار صفحه راه رفتن رابلد شود.)
منتظر نظرات وانتقادات شما هستیم.ان شاءالله.
باسلام و شب بخیر
خواستم ازتون یه سوال بپرسم، اگه راحت نبودین ناشناس پیام بدین، و اون اینکه:
تو زندگی متأهلیتون چه آرزویی دارین؟؟
شاید اینطوری سوالمو بخونین حسرت به دلتون مونده همسرتون چی کار کنه؟؟
یاشایدم داشتن چیزی یا موقعیتی، یا هر چیزی که به ذهنتون میرسه ازینکه متأهلین و آرزوشو دارین
راحت باشید لطفا کوچیک و خنده دار و بزرگ و دست نیافتنی هم بود بگین
باسلام.به اطلاع تمامی داوطلبان مسابقه کتابخوانی مسجد امام حسین ع سده لنجان می رسانیم:
در روز دوشنبه مورخ 98.6.11
از ساعت 10 تا 12
در سالن حسینیه مسجد امام حسین ع سده لنجان برگزار می شود.مسجد امام حسین ع سده لنجانو کانون رهروان حضرت زینب سوبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
باسلام در این پست برای شما نرم افزار WireShark که جهت شنود در یک شبکه به کار می رود رو قرار دادم این نرم افزار به صورت پیش فرض در سیستم عامل های کالی لینوکس و بک ترک لینوکس قرار دارد و برای نصب آن در سیستم عامل های دیگر شما باید به سایت wirshark.com مراجعه کنید
ادامه مطلب
باسلام به وبلاگ من خوش اومدین این اولین پستی هست که من درحال چاپ کردن اون هستم موضوع این وبلاگ در مورد هرچیزی هست که مربوط به بازی و گیم و استریم از اینجور صحبت هاست لطفا با نظر های خودتون بگین بیشتر راجب چه نوع بازی هایی ملطب منتشر کنیم و چه نوع بازی هایی رو بیشتر استریم کنیم از همین شروع و استارت کار تا آخر باما باشین و از مطالب ما لذت ببرین
خدا وکیلی سوغات هر شهری فقط مال همون شهره حتی مال مرکز استانشم نیست ، آقا من ارده رو همیشه از یه فروشگاهی میخریدم که روش آدرس یزد زده بود ، خوب و تمیز بود ولی همش می گفتم آیا من تو دانشگاه عاشق این ارده بودم؟؟؟؟؟ (من سال ۸۹ دانشجوی اردکان بودم) و رفتم تو برنامه باسلام یه ارده اردکان سفارش دادم ، جاتون خالی اصلا آسمان و زمین اختلاف مزه داره و حلالشون باشه ۶ هزار تومن هم ارزون تر گرفتم نسبت به اونی که اینجا می گرفتم‌
باسلام را نصب کنید و محصولات روستاهای ایران دهه را بخرید. تخفیف های مناسب و مدیریت خوب این نرم افزار تعاملی باعث شده ما از مشتری های دائم این فروشگاه بزرگ ایرانی بشویم. کد من:
اگه عضو بشی با کد من می‌تونی توی خرید اولت از باسلامی‌ها ۱۵ هزار تومن هدیه بگیری.
http://basalam.com/user/dNlL1/invite/app
باسلام.به اطلاع کلیه برادران بسیجی پایگاه امام حسین(ع) می رساند:با توجه به تغییرات عمده در ساختار بسیج و یکسری مسائل توجیهی دراین رابطه لذا از تمامی عزیزان دعوت به عمل می آید در مورخ پنج شنبه 98/8/9 موقع نماز مغرب عشاء در محل مسجد امام حسین(ع) حضور به هم رسانید.(حضور عزیزان در این جلسه الزامی می باشد.)باتشکر فرمانده پایگاه امام حسین(ع) سده لنجان
باسلام خدمت همه ی سروران عزیز،به استحضارمیرساند،دررابطه باموضوع سوال ازسوی  برخی عزیزان مبنی براینکه این صفحات توسط چه کسی نگارش میشود باید عرض کنیم که وبلاگ مذکور تحت نظارت شخص خود حاج مهدی سلامت بوده ومطالب به قلم خودشان میباشد.ولی توسط دفتر ایشان وعوامل مربوطه بارگزاری ومنتشرمیشودوزحمت انتشاربه عهده دوستان حاضردردفترحاجی میباشد وبدون اخذمجوزازایشان هیچ مطلبی بارگزاری نخواهدشد.شهدارایادکنیم باذکرصلوات
یاعللللللللللللی
اسلام وخسته نباشبد, ایا اگه بتاکس نزریق کنیم تاچند وقت بایدتمدید کنیم,یعنی چندبارتمدیدبشه دایمی میشه?? ممنون ازوبلاگ عالیتون .............................---------------------------------------------------------------پاسخ:باسلاماگر بخواهید چین وچروک نباشد همیشه باید بزنید ولی اگر تزریقها به موقع وبا شروع حرکت عضلات فوری تزریق تکرار شود با چند تزریق شدت وعمق چینها کم شده ودیگر مثل سابق چین عمیق نخواهید
هزینه بوتاکس چقدره؟اگه جواب بدین ممنون میشم. -----------------------------------------------------------------------------پاسخ: باسلام تماس بگیرید با مطب به شما می گوییم چون قسمت های مختلف فرق دارد ناحیه خط اخم ویا پیشانی وکنار چشم ویا کنار بینی ویا همه قسمتها با هم متفاوت است .البته توجه داشته باشید اگر می خواهید مقایسه کنید نوع دارو نیز متفاوت است چون انواع غیراستاندارد در بازار زیاد است سعی کنید در مطب پزشکان متخصص این کار را انجام دهید

سلام و عرض ادب و احترام
اطلاعیه شورای کار آفرینی واشتغال
باسلام بزرگوار لطفا جهت معرفی نیروی انسانی مرد جهت فعالیت در رستوران به ادرس محدوده ۳کیلومتری فشم همکاری بفرمایید تا مصاحبه و مقدمات استخدام انجام شود۱-سن ۱۸ تا ۳۰ سال۲-بیمه  به همراه پایه حقوق ۱میلیون پانصدهزار تومان۳-صبحانه،ناهار،شام۴-جای خواب۵-تحصیلات در حد خواندن و نوشتن
باسلام به همه دغدغه داران فرهنگ وطندر عصبانیت نباید قضاوت کرد و تصمیم گرفت. چرا که اگر حق هم باشی ناحق ظاهرخواهی شد.اصل انتقاد از عملکرد عده ای در تحریم مراسم خودشان، آنهم بخاطر یک حادثه غیر عمدی که در کنار عزت و شرف و اقتدار پدید آمد را نباید زیر سؤال برد. مواظب باشیم  جای «جنایتکار و مظلوم » عوض نشود. تحریم کنندگان «نمک خورده نمکدان شکن » باید پاسخگو و عذرخواه ملت باشند...
باسلام.مسابقه سبکی کیوکوشن ماتسویی درروزجمعه مورخه یک شهریور درتهران باحضور 25 استان برگزارشد،تیم اعزامی ازاستان فارس 6 نفر بودندکه موفق به:مقام اول:یکتا. ناظمی_نونهالمقام سوم:پریامحمدی_خردسالانمقام سوم:نرحس منصوری_جوانانراکسب کنند.درپایان از سرکارخانم زهره سادات رضوی بخاطر قضاوت دراین مسابقه تشکرکرده وارزوی پیشرفت وموفقیت برای ایشان رادارم.
سوال
سلام 28سالمه خط اخم ارثی دارم که خیلی عمیقه گفتن بوتاکس اونو رفع نمی کنه آیا با بوتاکس برداشته می شه؟ آیا روش دیگری برای ازبین بردنش هست؟........
------------------------------------
پاسخ

باسلام
ابتدا باید بوتاکس تزریق کنید تا حرکت متوقف شود ،در صورتیکه چین باقی باشد ، باید با ژل پر شود ،ضمنا چین ارثی نداریم چینها عادتی است واگر در خانواده شباهت است به علت عادات مشابه است 

هنوز هیچ سفارشی نگرفتم
البته خودمم شک دارم اصا که نتی چیزی بفروشم یا نه؟ 
اگه شما هم کالا یا خدمتی دارید که میشه اینترنتی، عرضه کنید، پیشنهاد میکنم با سلام رو امتحان کنید، خیلیا رو دارم اونجا میبینم که به پاپانصدمین فروش کالاهاشون رسیدن
من عمدا کم کاری میکنم چون مردد هستم،ولی برای کسانی که تصمیم قاطع داشته باشن میتونه پیشنهاد خوبی باشه
باسلام.
مدتی ویروس به اسم کرونا! در کشورمون خیلی بزرگ نمایی شده! به طوری که همه مکانها در حال بسته شدنه! این ویروس نسبت به ویروس ها واگیردار خطرناک، بسیار کمتر کشنده هستش .!
خود ویروس کرونا هم تویه ویدئو زیر این رو میگه! .. ببینید 
ادامه مطلب
باسلام
خدمت تمام مشتریان عزیز شرکت انتشارات افق
به عرض شما می رسانیم که انتشارات افق قصد ثبت نام اعضای نیرو دارد برای استخدام کافیست از قسمت پنل بالا ایجاد همکاری یا از همینجا فرم ثبت نام را بارگیری کرده و به انتشارات افق تحویل دهید
دریافت فرم استخدامتوضیحات: پس از مطالعه و کامل کردن آن را به انتشارات افق تحویل دهید

باتشکر
تیم اطلاع رسانی سازمان تکثیرات افق
با همسرم به توافق رسیدیم که مهرش را ببخشد وطلاق بگیریم  چه متنی را میتوانیم تنظیم نمائیم که در روند طلاق ادعا یا مشکلی ازطرف همسرم ایجاد نشود. متشکرم.

باسلام شما میتوانید در دفتر اسناد رسمی اقرار به بخشش مهریه و غیر قابل رجوع بودن مهر نمایید

منبع: سایت وکالت دادراه
به نام خداباسلام وعرض ادب واحترام خدمت همه گرامی دوستان باتوجه به اینکه گروه جهادی پایگاه بسیج امام حسین (ع)سده درحال ساختن یک باب منزل مسکونی برای یکی ازنیازمندان بخیتاری میباشند لذا نیازمبرم به کمکهای انسان دوستانه عزیزان داریم .خواهشمندم هرکس هرچه براش مقدوره به این کارخداپسندانه کمک کنید.شماره کارت بانک ملی 6037997381292821 اجرکم عندالله.برادرکوچک شمادیدارقلی سلحشوراطلاع از آخرین فعالیت های مسجد امام حسین (ع) سده لنجان در وبلاگ ما:www.tkanoon.bl
بنام خداوند یگانه.
باسلام
وقتی دیر بخوابیم،چه اتفاقی برای بدن رخ میدهد! در تصویر بالا می توانید،عوارض ان را بهتر درک کنید و متوجه بشوید!
البته این همه مسئله نیست! و فراتر از این حرف ها می باشد! و اسیب ها روحی فراوانی نیز به وجود می اورد. ..
باسلام و تبریک سال نو 
تعطیلات ابتدای فروردین فرصت خوبی است برای تورّق بعضی از کتبی که مدت‌ها انتظار خواندنشان را می‌کشیدیم.اگر خاطره‌ی خوشی از کتاب خوانی در ایام نوروز دارید، می‌توانید برای ما ارسال نمایید.
نظرات کاربران در ادامه مطلب.این پست در حال بروزرسانی ست.
ادامه مطلب
توافق کردیم که از هم جدا بشویم  و توافق نمودیم که مهریه از طرف همسر بخشیده شود چه متنی را میتوانیم تنظیم نمائیم که در روند طلاق ادعا یا مشکلی ازطرف همسرم ایجاد نشود. متشکرم.

باسلام شما میتوانید در دفتر اسناد رسمی اقرار به بخشش مهریه و غیر قابل رجوع بودن مهر نمایید

منبع: سایت وکالت دادراه
باسلام خدمت اولیای محترم ودانش آموزان عزیز.دراین روزها که مدارس تعطیل می باشداینجانب باکمال میل آمادگی خودرابرای  پاسخگویی به سؤالات اولیا ودانش آموزان درزمینه ی مسائل کنکور.برنامه ریزی.تحلیل نتایج قلم چی.تمرکز ودقت.استرس.مدیریت زمان.انگیزه وتراز.رتبه ورشته هاو...اعلام می دارم شماره ی تماس 09144028982باتشکر.قشلاقی مشاوردبیرستان
بنام خدا 
باسلام
حدیث در رابطه با سرگرمی زیادی،از حضرت علی (ع) : کسی که سرگرمی اش زیاد است،عقل اش کم است!
یعنی کسی که سرگرمی هایش زیاد است،بیش از اندازه کوتاه بین و عدم اینده نگراست! به نوعی عقل خود را از دست داده،که چنین غرق در سرگرمی ها شده! .
البته این شامل هرکسی در هر سنی میشود،که به هر وسیله خود را غرق در سرگرمی ها می کند،(مثل تلفن همراه،تلویزیون،ماشین!،مدل لباس،انواع تفریحات و ..! )
و ار این ببان پبداست.که مراد باسلام در این روایت شریف معنی اخص انست که همان ایمان باشد زبرا اسلام و ایمان مانندلفظ  فقیر و مسکین است که اذا اجتمعا افتر قاو اذا افترقا  اجتمعاو نیز از ذیل روایت پیداست که مقصود اصلی و هدف کلی از این روایت تشوبق مومنین و مسلمین است وبعمل و اینکه اسلام حقیقیقتی بدون عمل صورت نپذیردو اعمال  نیکو فرخنده اسلامست که معرف واقعی اسلامو مسلمین میباشد چنانکه اعمال پلید. و ناشایست کفار و منافقین معرف کفر و نفاق انها است
بنام خدا
باسلام.
شخصت های دروغین ابرقهرمانی،مثل سوپرمن،بتمن،کاپیتان، و نمی دونم فلا و بمان .. اکنون که جهان پر از ویروس است،خبری از این سوپرقهرمان نیست! ظاهرا در خانه مانده اند،که مریض نشوند! حتا به کمک کشور خودشان یعنی امریکا و اروپا هم نرسیدن!

ادامه مطلب
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
باسلام ، با توجه به پیش رو داشتن امتحانات نوبت اول
بنا به تصمیم مدرسه و به جهت کمک به دانش آموزان پیرامون داشتن فرجه بیشتر برای مطالعه دروس امتحانی قرار بر این شد که امتحان نوبت اول درس تفکر و سواد رسانه ای یک هفته قبل از برنامه امتحانی گرفته شود.
به همین منظور هفته آینده 1 دی ماه 98 امتحان نوبت اول درس تفکر تا صفحه 62 گرفته خواهد شد.
به دیگران اطلاع دهید
موفق باشید
حق نگهداری یا همان هزینه درمان چیست؟؟؟باسلامدوستانی که اجرای حقوق میشوندبه دفترساتامراجعه کنندمعرفینامه بگیریدبه جائی که کمسیون بدوی شدید البته ۲قطعه عکس هم همراه داشته باشید درآنجا باگرفتن ۶قطعه عکس برای شما تشکیل پرونده میکنندوپس ازتشکیل کمسیون ومعرفی به پزشک مشاوروآوردن جواب آن پس ازحدود۱۰تا۲۰روزجواب شما داده میشودیاجواب منفی هست ویا مثبت اگرمثبت باشد یکی ازسه گذینه درمان شامل شما میشودوبصورت ماهانه پرداخت میگرددگذینه یک ۳۳۹۰
بسمه تعالی استاندارمحترم استان هرمزگان باسلام واحترام مشکلات روستای کارگنجی بشرح ذیل باستحضارمیرسد لذاخواهشمنداست دستورات لازم راعنایت فرمایید ۱ مشکل آب آشامیدنی سالم وبهداشتی ۲نداشتن روشنایی معابرکه بسیارالزامی است ۳ نداشتن پارک وفضای ورزشی که این امرجهت سرگرمی جوانهای روستا۴فرسودگی مدرسه روستاکه جهت بازسازی این واحدآموزشی لازم است تدابیری اندیشیده شود۵نداشتن خانه بهداشت که موردنیازروستامیباشد ۶ مسجدروستافاقدتجهیزات ازقبیل ف
باسلام

بزودی یک داستانک با چند قسمت که سعی کردم جالب بنویسمش رو منتشر میکنم :)
در کانال تلگرامی و وبلاگ خودم :)
هرجمعه ساعت 21 شب منتظر باشید...

اگه خدابخواد امشب قسمت اول منتشر میشه...
منتظر باشید...

[آپدیت]
+بدلیل برخی دلایل قسمت اول فعلا منتشر نشد...
انشاالله در طول این هفته منتشر میشه فقط منتظر حمایت هاتون هستیم :))

بنام خدا
باسلام 
حتما تا بحال،محافظ وسایل برقی،مثل محافظ تلویزیون،یخچال،کامپیوتر و .. را دیده اید، شاید تصویر کرده اید، ولتاژ را در حد بخصوصی نگه میدارد! یا خودش کنترولش میکند! 
کنترولش میکنند،اما شاید نه بدان شکلی که شاید تصور می کنید! محافظ کار دیگری می کند، که در ادامه ان را به زبان ساده توضیح میدهیم.!

ادامه مطلب
،باسلام خدمت همکاران گرامی؛
لامپ حبابی گلدن نور موجود شد.

بالای ۵۰ کارتن:
۹ وات ۹۰۰۰ تومان
۱۲ وات ۱۰۸۰۰ تومان
۱۵ وات ۱۴۵۰۰ تومان

بالای ۳۰ کارتن:
۹ وات ۹٤۰۰ تومان
۱۲ وات ۱۱۲۰۰ تومان
۱۵ وات ۱۵۰۰۰ تومان
گارانتی تعویض تا تاریخ ۹۹/۱۲
تسویه:نقدی

09141801137
@electrical_shop
پخش کالای برق بوکان t.me/boukanelectric
باسلام بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی، طی سه روز آینده در استان افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید رخ می دهد. وقوع طوفان شن در مناطقی مانند ریگان و فهرج دور از انتظار نمی باشد. اختلال تردد به جهت کاهش میزان دید افقی در جاده های مواصلاتی استان کرمان به استان های سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی پیش بینی می شود. همچنین روز دوشنبه و سه شنبه در نیمه جنوبی استان بارش رخ می دهد. صبح چهار شنبه کاهش محسوس دما در استان خواهیم داشت. خواهشمند اس
باسلام و احترام.
خواهشی که از دوستان و عزیزان می باشد؛
اگر هر روش دیگری دارید که می دانید جواب می دهد؛ در نظر ارسال کنید که منتشر شود.

زکات علم؛  نشر آن است.
همان کاری که دانشجویان و اساتید اروپایی و غیر ایرانی به خوبی انجام می دهند!

و خواهش دوم اینکه سوء استفاده نکنید تا این روش ها هم بسته نشود و افرادی که در ضرر بسیاری به سر می برند حداقل راه روشن کوچکی داشته باشند که از ضرر های بیشتر جلوگیری کنند.

هر چند این روش ها هم قطعی و وصلی بسیاری دا
باسلام خدمت تمامی همکاران وسروران گرامی بازرگانی صادق زاده محصولات جدید سه بعدی با طراحی متفاوت و زیبا را با برند تجاری( تکتا) در مجموعه خود قرار داده است وبا توکل برخداوند منان درسال جدید محصولات خود را به صورت اختصاصی تولید می نماید که انشاالله بتوانیم رضایت خاطر شما همکاران گرامی وشماسروران را به دست آوریم.
بنام خدا
باسلام ..
حضرت علی(ع) در رابطه با اینکه چطور میشود،که در یک جامعه،یکی سر فقیر میشوند! اینطور پاسخ میدهد...
خداوند سهم فقرا را در سفره ثروتمندان قرار داد؛ به همین خاطر فقیری گرسنه نمی ماند مگر آنکه ثروتمندی حق وی را غصب کرده و خداوند از ثروتمندان بازخواست خواهد کرد.
نهج البلاغه؛ حکمت 328
ادامه مطلب
دیروز حسب اتفاق به خیریه رفتم
وجناب آقای تاجی را دیدم.ازهمت بلندش
شادمان بودم واز دیدارش خوشحال وخشنود.به واسطه کارم وشغلم به دنبال
اطلاعات تکمیلی بودم برای کار رسانه ای
تا شاید بزرگ مردان دیگری هم بپاخیزند
و....جان کلام اینکه جناب آقای تاجی اجازه کار رسانه ای(خبری) را به حقیر
ندادند وفرمودند.کار برای رضای خدا هر
چه مخفی تر بهتر ....
جالبتر آنکه ایشان از پخش خبر کار نیکشان در فضای مجازی هم بی اطلاع
بودند و....
آخرین خادم رسانه ملی در واحد خبر
متق
بنام خدا بخشنده و مهربان.
باسلام 
در این تصویر زیبا و جالب می توانید ببینید سیاره زمین ما در مقابل دیگر سیارات همسایه ما، چه اندازه ای می باشد ! همچنین همه سیارات (نزدیک ما) در مقابل خورشید  چه اندازه ای می باشند...!

ادامه مطلب
بنام خدا بخشنده و مهربان.
باسلام 
در این تصویر زیبا و جالب می توانید ببینید سیاره زمین ما در مقابل دیگر سیارات همسایه ما، چه اندازه ای می باشد ! همچنین همه سیارات (نزدیک ما) در مقابل خورشید  چه اندازه ای می باشند...!

ادامه مطلب
باسلام
سیاست جدید وبلاگی حقیر:
1. تمام وبلاگ‌هایی که به نوعی دین، فرهنگ و سیاست جمهوری اسلامی را تقویت می‌کنند، دنبال می‌شوند. (اصلا مهم نیست که آنها اقیانوس سیاه را دنبال می‌کنند یا خیر.)
2. تمامی وبلاگ‌های یادشده، در صورت درخواست، در لیست پیوندهای اقیانوس سیاه قرار خواهند گرفت.(نیازی هم نیست که اقیانوس سیاه را در بخش پیوندهای خود قرار دهند.)
3. همه‌ی نظرات تایید خواهدشد، مگر بعضی از نظرات که حاوی تهمت، توهین، شوخی نابجا و ... باشند.
4. برای ا
گچکاری و تخریب
باسلام خدمت همشهریان تهرانی 
اینجانب استاد قاسم ملتمسی هستم با بیش از بیست سابقه ای
کاری ، در خدمت شما عزیزان هستم
خدمات گچکاری اعم از گچ و خاک 
سفید کاری ،نرمه کشی خورده کاری 
رفع نم و تبله ،ابزارهای مدرن گلویی تاج نورمخفی تسمه 
دورلامپی ، قاب و قاشقی
تیغه چینی با سفال آجر بلوک ،پنل گچی دیواز پیش ساخته فوم،دار،عایق صدا
تخریب شومینه آرک و اپن 
گچکاری،و،بنای در تمام نقاط تهران پذیرفته میشو همین،الان ۰۹۱۲۰۱۴۶۱۴۲

بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام
گزارش 9 و کمی خلاصه.
در اخرین گزارش،در رابطه با بخش پیام خصوصی توضیحاتی ارائه شده،به طور کلی در بخش پیام خصوصی و بیشتر بخش ها تلاش میشود،علاوه بر اینکه گرافیک و تصویر خوب باشد،قابلیت ها مدیریت بیشتر در اختیار کاربر باشه تا بتواند در شرایط مختلف بهتر فضایی کاربری خود را مدیریت کند.
ادامه مطلب
بنام خدا
باسلام.
شروع ماه رحمت و بندگی و نزدیکی بیشتر با خدا با انجام کارهای چون روزه،نماز،قران خواندن،انفاق و .. بر شما مبارک باد.
این ماه جزو های ماه بسیار بزرگ در نزد خداست،که می توان یک سال اینده را برای انسان خوب رقم بزند.! انکه از این ماه استفاده کرد،دنیا و اخرتش پر خیر و نیکی .. و انکس که از ان دوری کرد،پس بد به حال او در دنیا و اخرت.
این ماه رو به هیچ وج از دست ندهید و انشالله که بتوانید ارتباط خودتون با خدا رو بهتر و نزدیک کنید و البته پادا
باسلام
اولین پستم رو با مقدمه ای از قوانین جهان هستی شروع می کنم.
تمام مطالب این سایت جمع بندی سخنان بزرگان هست و کپی برداری از سایت های دیگه نیست.
همون طور که می دونیم برای هر چیزی در این جهان یه سری قوانینی وجود داره که استفاده از اون رو آسان تر می کنه.
مثل قوانین راهنمایی رانندگی، که رانندگی رو برای ما راحت تر کرده.
البته این ها قوانین انسانی و زمینی اند.
ویا قوانین اداری، قوانین تحصیلی
و یا حتی قوانینی که ما در زندگی خودمون وضع می کنیم.
پس ب
هست لبیک ولایی بهررهبر باسلام/سوی دشمن سخت باشد این ندای انتقام/گشته است سرداردلهاحاج قاسم درجهان/رهرو راه شهیدان پیرو راه امام/دررکاب رهبرخود جانفشانی هانمود/منتشراو از ولایت درجهان کرده پیام/قطعه قطعه پیکر او درره اسلام ناب/استقامت درس ایشان شیعه راباشد تمام/مسلمین را انتقامی درصف کفارهست/گوبه دشمن زندگانی بهرتوگرددحرام/اتحاد واین بصیرت ضربه بردشمن زند/لشکرایران مهیا بهرفتح قدس و شام/قبرآمریکا بگرددمنطقه ازخشم ما/روبه پایان است ظلم
باسلام خدمت تمامی همکاران وسروران گرامی بازرگانی صادق زاده محصولات جدید سه بعدی با طراحی متفاوت و زیبا را با برند تجاری( تکتا) در مجموعه خود قرار داده است وبا توکل برخداوند منان درسال جدید محصولات خود را به صورت اختصاصی تولید می نماید که انشاالله بتوانیم رضایت خاطر شما همکاران گرامی و شما سروران را به دست آوریم.

ادامه مطلب
                                                                                                        بنام
خدا                                                                         
دانش آموز عزیز خانم رقیه داودی
باسلام
احتراما به موجب این ابلاغ  و جلسه شورای دانش آموزی و شورای مدرسه شما در
روز چهارشنبه مورخ 15/12/97 به عنوان مدیر در طرح یک روز برای فردا انتخاب میشوید
امید است با استعانت از الطاف الهی در انجام وظایف خود
باسلام به اطلاع دوستان می رساند که دانش آموزان پایه هشتم که روز جمعه مورخ 98/02/06 راس ساعت 08:30 در محل برگزاری آزمون حاضر شوند به شرح ذیل می باشد.
1- حسین رحیمی
2- امیررضا بیرانوند
3- امیرحسین رحیمی
4- امیررضا مومن زاده
5-حسین نیکنام
6-حسین رسولی
7- علی حسن پور
8-ابوالفضل اسکندری
9-امیر رستمی نژاد
10-امیرحسین دولتشاهی
11-مهدی قائدرحمتی
12-حسین نبوی
13-محمدمهدی میرزایی
14-ابوالفضل اسدی
15-امیرمحمد مومن زاده
روز جمعه راس ساعت 08:15 در مسجد امیرالمومنین ع شهرست
باسلام و عرض ادب خدمت همشهریان عزیز  با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و عدم برگزاری مراسمات مذهبی در محل حسینیه فاطمیه بدلیل پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا تصمیم بر این گرفته شد که احکام روزه و ماه رمضان در گروه درج گردد. ضمنا  سوالات  شرعی شمادر مورد روزه  از طریق همین کانال پاسخ داده خواهد شد. همچنین احکام روزه در وبلاگ حسینیه فاطمیه به آدرس :http://hoseiniehfatemiehkakhkiha.blog.irدرج خواهد گردید.                      با تشکر فراوان            شیخ محمدحس
اسلاید شو

باسلام خدمت تمامی همکاران وسروران گرامی بازرگانی صادق زاده محصولات جدید سه بعدی با طراحی متفاوت و زیبا را با برند تجاری( تکتا) در مجموعه خود قرار داده است وبا توکل برخداوند منان درسال جدید محصولات خود را به صورت اختصاصی تولید می نماید که انشاالله بتوانیم رضایت خاطر شما همکاران گرامی و شما سروران را به دست آوریم.
باسلام.با توجه به سابقه فعالیت 25 ساله موسسه قرآنی شیفتگان وحی واهداف وچشم انداز این مرکر قرآنی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی،  باهمکاری کلیه اعضاء  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت تامین هزینه خرید مسکن ، به ویژه  در مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. لذا از کلیه اعضای محترم که  تقاضامندیم ، نهایت سعی خود را در جهت  اطلاع رسانی وتشویق خیرین  به مشارکت درخرید مسکن برای موسسه جه
09126406390
هوالرزاق).باسلام دکورسازان.از تولید به مصرف . در اسرع وقت . با نازلترین قیمت .مدرن ترین فراورده های چوبی .بهترین کیفیت و ضمانت کار را ازما بخواهید.ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف .(معمولی.ضداب. مدرن.کلاسیک.ممبران.)دکوراسیون داخلی. کمد دیواری طبقه بندی.جاکفشی.تخت.دراور سیسمونی . .پارتیشن.قرنیز.پارکت.دکور وویترین مغازه .و .. درب سرویس ضد اب.درب اتاقی .درب ورودی تمام چوب.اجرای صفحه ضد اب. کرین.کوارتز.اکریلیک .اجرای طرح از روی ژورنال(((خور

09126406390
هوالرزاق).باسلام دکورسازان.از تولید به مصرف . در اسرع وقت . با نازلترین قیمت .مدرن ترین فراورده های چوبی .بهترین کیفیت و ضمانت کار را ازما بخواهید.ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف .(معمولی.ضداب. مدرن.کلاسیک.ممبران.)دکوراسیون داخلی. کمد دیواری طبقه بندی.جاکفشی.تخت.دراور سیسمونی . .پارتیشن.قرنیز.پارکت.دکور وویترین مغازه .و .. درب سرویس ضد اب.درب اتاقی .درب ورودی تمام چوب.اجرای صفحه ضد اب. کرین.کوارتز.اکریلیک .اجرای طرح از روی ژورنال(((خو
و سرآغاز...

باسلام دوستان این اولین پست وبلاگم هست و خدا کمک کنه که وبلاگ رو برای به اشتراک گذاری تجربه هام برای شما عزیزان پا برجا نگه دارم و این که از کم و کاستی که در مطالب دیده میشه منو پیشاپیش ببخشید خب بریم سر اصل مطلب....
ادامه مطلب
من 25 سالمه و روی پیشونی و خط اخم رو صورتم چین و چروک ریزی افتاده.خواستم بدونم اگه بوتاکس کنم فایده ای دارد و اینکه سنم برای بوتاکس زود نیست؟ اگر اثر بوتاکس بعد از گذشت چن ماه بره عضلاتی ک بوتاکس در اونجا تزریق شده شل نمیشه و افتاده بشه؟ و دفعه دوم نخوام تجدید کنم چیز خاصی نمیشه؟ اصن شما پیشنهاد میکنین؟ ممنون اقای دکتر ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
بنام خدا 
باسلام.

حدیث و مطلب زیبا و خوب. گناه همیشه باعث به وجود امدن مجموعه از بحران ها و مشکلات بسیار شدید در زندگی میشود.خارج از این،توبه یا همان دوری شدن از کار بد و اصلاح و انجام کار خوب برای جبران کارهای زشت گذشته،بسیار عمل سختی می باشد! (در عین حال هم،بسیار بسیار .. ارزشش را دارد و نباید هیچ گا در این زمینه شک کرد).
منتها،یک سوال ساده،چرا اصلا باید گناهی انجام داد،تا بعدا به سمت مراحل سخت توبه رفت! قطعا اسان ترین راه در زندگی انجام ندادن
بنام خدا 
باسلام 
وسیله  ی الکترونیکی که مدتیست طراحی شده،و وزن بسیار کمی دارد و مابین 85 تا 20 گرم وزن دارد! این وسیله از یک صفحه LCD جوهری تشکیل شده، که مصرف بسیار بسیار پایین دارد و ظاهرا می توان به صورت دائم فقط با یک باتری سکه کار کند! (احتمالا هر باتری برای نزدیک به یک سال!) .
امکانات بخصوصی ندارد! ولی می توان برای یادداشت نوشتن و طراحی و چک نویس از ان استفاده کرد،همچنین دکمه ای دارد،که با زدن ان اطلاعات نوشته شده حذف میشود.. 
ادامه مطلب
09126406390
هوالرزاق).باسلام دکورسازان.از تولید به مصرف . در اسرع وقت . با نازلترین قیمت .مدرن ترین فراورده های چوبی .بهترین کیفیت و ضمانت کار را ازما بخواهید.ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف .(معمولی.ضداب. مدرن.کلاسیک.ممبران.)دکوراسیون داخلی. کمد دیواری طبقه بندی.جاکفشی.تخت.دراور سیسمونی . .پارتیشن.قرنیز.پارکت.دکور وویترین مغازه .و .. درب سرویس ضد اب.درب اتاقی .درب ورودی تمام چوب.اجرای صفحه ضد اب. کرین.کوارتز.اکریلیک .اجرای طرح از روی ژورنال(((خور

09126406390
هوالرزاق).باسلام دکورسازان.از تولید به مصرف . در اسرع وقت . با نازلترین قیمت .مدرن ترین فراورده های چوبی .بهترین کیفیت و ضمانت کار را ازما بخواهید.ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف .(معمولی.ضداب. مدرن.کلاسیک.ممبران.)دکوراسیون داخلی. کمد دیواری طبقه بندی.جاکفشی.تخت.دراور سیسمونی . .پارتیشن.قرنیز.پارکت.دکور وویترین مغازه .و .. درب سرویس ضد اب.درب اتاقی .درب ورودی تمام چوب.اجرای صفحه ضد اب. کرین.کوارتز.اکریلیک .اجرای طرح از روی ژورنال(((خو
باسلام جلسه انجمن کاراته شوتوکان jkA استان فارس درتاریخ 97/10/7 برگزار شد
با حضور رئیس هیئت کاراته استان فارس جناب اقای احمد مبارکی واعضاء جدید هیئت رئیسه درسالن کنفرانس بهداری وبهداشت صنعت نفت فارس برگزار گردید وپس از بحث وتبادل نظر درپایان احکام مسئولیت اعضاء هیئت رئیسه ونایب رئیس ودبیر ونمایندگان شهرستانها ومسئولین کمیته ها ابلاغ واهداگردید.
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم باسلام
جهت آشنایی بیشتر با شخصیت، فضایل و حیات سیاسی_اجتماعی امیرالمومنین علیه‌السلام، ذیل اندیشه‌ی رهبر انقلاب، همزمان با ایام شهادتِ حضرت، کانال امام علی علیه‌السلام راه‌اندازی شد.
در این کانال کتب مربوط به امام‌علی علیه‌السلام که از بیانات مقام معظم رهبری چاپ و منتشر شده و همچنین کلیپ‌های صوتی و تصویری و عکس‌نوشته‌ها بارگذاری می‌شود.
لینک کانال امام علیعلیه‌السلام در ایتا
@tabyin_imamali
09126406390

09126406390
باسلام پرونده ای ساختگی درشورای اصل اختلاف شهریاربامدارک مسروقه طبق مستندات کافی دراختیارداریم ولی متاسفانه قاضی شوراومدیردفتروی که ازبستگان شاکی می باشداقدام به جعل اسنادهای قضایی نموده که محرزواشکاراست(دادخواست یاتامین خواسته)درکارنبوده است واین موضوع مستندآدستورقاضی شوراکتبآبه دفترکل ودفترشعبه مربوطه دستوربررسی دقیق راصادرنمودودفترکل ودفترشعبه کتبآاعلان نمودند پرونده ای ثبت نشده است امضاوممهورنمودندکه تصویرآن نیزدراختیار
09126406390
باسمه تعالی
باسلام  فعالیت های انجام شده در دهه فاطمیه
1-نصب تراکت جهت بزرگداشت فجر فاطمی
2- برگزاری مراسم عزاداری در سالن اموزشگاه 
3- با توجه به همزمان شدن دهه فجر و دهه فاطمیه آش نذری به همین مناسبت در آموزشگاه توسط همکاران با کمک شورای دانش آموزی و انجمن اولیا پخته شد و بین کلیه دانش آموزان توزیع گردید.
بنام خدا
باسلام.
همانطور که میدانید،ما در کهکشان راه شیری و درمنظومه شمسی قرار داریم(منظومه شمسی بخشی از کهشان راه شیری می باشد)،در منظومه شمسی ما،خورشید،و زمین و تعداد زیادی سیاره وجود دارد! 
سیاره ها بعضی هایشان نزدیک و بعضی دور به زمین هستن!  این سیارات هرکدام ویژگی ها نشناخته و عجیب و غریب دارن! تاکنون هیچ انسانی به هیچ سیاره به غیر از ماه وارد نشده!(که اونم بحث زیادی در رابطه اش شده،که ایا واقعی بوده یا دروغ!) که یکی از این دلیل سختی کار و
باسلام خدمت کاربران گرامی، مدارکی به دستمان رسیده که حاوی واریز نکردن جوایز سایت اسپورت وان(1Sort1)به مدت بیش از1ماه بوده است سایت اسپورت وان به بهانه مسدود بودن حساب بانکی شروع به کلاهبرداری از افرادکرده و هیچ واریزی انجام نمیدهد،این سایت که برای جلب نظر ازبونوس50درصد بدون قیدوشرط استفاده کرده است؛به هیچ عنوان دراین سایت شرطبندی نکنید زیر هیچگونه جوایزی واریز نخواهد کرد.
آدرس سایت:1sport1.netعکس سایت
مدیران محترم کانون
باسلام وتبریک دهه کرامت
باستحضار می رساند با توجه به حمایت ستاد عالی از ویژه برنامه های اوقات فراغت کانون شما از طریق رصد سامانه سجا شایسته است در اسرع وقت نسبت به ثبت برنامه ها ، کلاسها و کارگاههای پیش بینی شده در ایام تابستان 98 در راستای طرح غنی سازی اوقات فراغت بچه های مسجد اقدام نمایید.
ضمنا با اطلاع می رساند کانونهایی که فاقد کامپیوتر و اینترنت می باشد از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب جهت ثبت برنامه ها به دفتر کانون معین واقع
باسلام و احترام
باتوجه به نزدیک شدن ایام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ و رقابت داوطلبین عزیز حوزه مناطق تحت پوشش دانشگاه شهرستانهای ( ایرانشهر ، مهرستان  ، سرباز ، دلگان ، فنوج ، نیکشهر ، قصرقند ، کنارک ، چابهار ، بمپور ) 
و نظر به کمبود نیرو در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی ( اورژانس ۱۱۵ ) و عدم وجود فارغ التحصیل جهت استخدام ، لذا از اولیا محترم دانش آموزان تقاضا میشود در ایام انتخاب رشته یکی از گزینه های انتخابی ( رشته فوریتهای پزشکی مقطع کاردانی ناپ
09126406390
09126406390
09126406390
باسلام و صبح بخیر
#متن_کامل_شعر روایت میثم مطیعی از #فتنه_۹۸
میهن من! باز زخم از نابرادر خورده ایگرم جنگ رو به رو، از پشت خنجر خورده ای
حرف دارد با دل ما، قدر یک تاریخ حرفسرخی خون شهیدان بر سپیدی های برف
خاک میهن! باز هم جسم شهیدی سهم توست شرحه شرحه پیکر سرو رشیدی سهم توست
باز اهریمن به میهن آتشی افروخت آه
ادامه مطلب
09126406390
باسلام خدمت شما 
لطفا ما را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید و با نظرات و پیشنهادات خود ما را حمایت کنیدآدرس کانال و پیج اینستاگرام:

کانال تلگرام:T.me/noor_hidayat
پیج اینستاگرام:instagram.com/noor_313_hidayat
برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود به صفحه تماس با ما بروید
باسلام
اطلاعاتی در باره ویروس کرونا:کرونا بر خلاف  سخنان بعضی از پزشکان تا5دقیقه در هوا زنده می ماند.روی دستگیره های در نرده بین 7تا8ساعت سکونت دارد.اگر در ههوای سرد یا یخچال باشد 24تا 48ساعت زنده است.لطفا برای مراقبت از خود در خانه بمانید.
#در-خانه-بمانیم.
باتشکر

09126406390
09126406390
باسلام.
با توجه به اهداف موسسه قرآنی شیفتگان وحی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی، ، باهمکاری شما خیرین محترم  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت خرید مسکن وتامین هزینه آن، به ویژه  در دیگر مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. 
دراین راستا به کمک خیرین محترم و اقوال داده شده، ان شاءالله 
تا یکی، دوماه آینده حدودا  100میلیون تومان دراختیار خواهیم داشت،
پس ازشوری و بحث وبررسی همه جانبه ی
باسلام. بنده احسان شاه سنائی، شاعر، منتقد ادبی، مترجم متون عربی، مترجم متون انگلیسی مربوط به سازمان های جهانی اعم از سازمان ملل و فعال جهبه فرهنگی و سواد رسانه، از شهر اصفهان که با مفتخر می باشم که پاسدار ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در جنگ رسانه ای علیه انقلاب مقدس سال ۵۷ هستم.
و آنچه مهم است اینکه همه ی ما سرباز گردان سیدعلی خامنه ای و لشکر مهدی موعودیم.

Hello.  I am Ehsan Shah Sanaei, a poet, literary critic, translator of Arabic texts, translator of English texts related to world organizations, includin
باسلام خدمت دوستان عزیز باتوجه به پیام هایی که بصورت خصوصی ارسال شده برای ارائه شکایات نسبت به سایتهایی که واریز جوایز نمیکنند و شارژنکردن حساب کاربری و...
میتوانید درنظرات ثبت کنید و درخواست بدید یا بصورت خصوصی ارسال کنید تا پشتیبانی درسریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهند کرد ومدارک رااز شما دریافت می کنند،سایت مذکور درلیست سایتهای مشکلدار قرار میگیرد و به مردم نمایش داده می شود تادیگر کسی دراین سایت شرطبندی نکند. باتشکرعزیز
باسلام و احترام
به اطلاع کلیه مدیران و مشاوران مدارسی که در ارزیابی فعالیت های هفته بهداشت روان در سال تحصیلی جاری حائز رتبه های اول تا سوم گردیدند می رساند،تشویقی هفته مذکور چاپ و آماده دریافت می باشد.نماینده آموزشگاه جهت دریافت تشویقی (مدیران و مشاوران) در اسرع وقت به کارشناسی مشاوره ناحیه سه مراجعه نماید.
باسلام
حلول ماه رجب ومیلادامام باقر(ع)برشمامبارک.
باتوجه به اوضاع کنونی کشورراجع به شیوع ویروس کرونا علاوه بررعایت نکات بهداشتی وبزشکی
ان شاءالله ازامشب به مدت10شب(98/12/5تا98/12/14) زیارت عاشورا قرائت میکنیم
،به نیت دفع بلاازتمامی  مسلمانان جهان.
التماس دعای فرج.یاعلی
09126406390
ذائقه‌ی کودک مثل یک خمیر بازی در دست شماست که هر طور بخواهید، می‌توانید به آن فرم دهید. شما می‌توانید ذائقه‌ی کودک را به سمت سالم‌خواری یا ناسالم خواری سوق دهید که هر کدام اثر متفاوتی در رشد کودک خواهد داشت. اگر سبد غذایی شما جایی برای مصنوعات و مواد غذایی ناسالمی چون چیپس، پفک، نوشیدنی‌های مصنوعی، کیک‌های طعم‌دار و… نداشته باشد و محصولات طبیعی و سالم، سبد غذایی خانواده‌ی شما را پر کرده باشد، می‌توانید امیدوار باشید که کودک شما به خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها